Stambūs projektai - Viešieji pirkimai

TRINITI kartu su projektų valdymo įmone PERITUS laimėjo konkursą dėl „Automobilių stovėjimo aikštelių infrastruktūros plėtros Santariškių medicinos įstaigų miestelyje projekto įgyvendinimo"

Advokatų profesinė bendrija TRINITI kartu su projektų valdymo įmone PERITUS konsultavo viešąjį sektorių įgyvendinant automobilių stovėjimo aikštelių infrastruktūros plėtros projektą Santariškių medicinos įstaigų miestelyje.

TRINITI kartu su projektų valdymo įmone PERITUS laimėjo viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ skelbtą konkursą  dėl „ Automobilių stovėjimo aikštelių infrastruktūros plėtros Santariškių medicinos įstaigų miestelyje (SMM) projekto įgyvendinimo VPSP būdu konsultacinių paslaugų pirkimo“ .

Veikdami jungtinės veiklos pagrindais TRINITI kartu su PERITUS parengė viešosios ir privačiosios partnerystės būdu (VPSP) įgyvendinamo projekto investuotojo atrankos dokumentus bei konsultuoti užsakovus vykdant koncesijos konkursą.

Remiantis LR Vyriausybės nutarimu, kuriuo buvo priimtas sprendimas įgyvendinti minėtą projektą, privačiam subjektui (Koncesininkui) suteiktas leidimas ne tik atnaujinti esamas automobilių stovėjimo aikšteles, bet ir suprojektuoti, statyti ir eksploatuoti naują bei modernią automobilių stovėjimo infrastruktūrą. Šio projekto įgyvendinimo trukmė – 25 metai.

Projekto tikslas – sukurti kokybišką automobilių saugojimo paslaugų sistemą ir užtikrinti Santariškių medicinos įstaigų miestelyje teikiamų paslaugų prieinamumą bei eismo saugumą.

“Santariškių medicinos įstaigų miestelio automobilių stovėjimo aikštelių infrastruktūros plėtros projektas turi išspręsti akivaizdų stovėjimo aikštelių infrastruktūros trūkumą. Atsižvelgiant į tai, kad miestelyje yra nuolatinis automobilių srautas, projektas turi potencialo sulaukti nemažo privataus sektoriaus susidomėjimo, todėl siekiant užtikrinti geriausios užsienio praktikos įgyvendinimą, savo komandoje taip pat turime ir tarptautinius ekspertus dirbsiančius su patyrusiais Lietuvos teisės, finansų ir inžineriniais konsultantais“ – teigia Andrius Šiaudinis, PERITUS direktorius.

Sėkmingai atstovavome Meyer & John GmbH & Co

Taip pat bendrijos advokatai atstovavo Meyer & John GmbH & Co teisminiame ginče pagal ieškovo WTE Wassertechnik GmbH ieškinį atsakovui UAB Kauno vandenys dėl Viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimo priimant sprendimą dėl viešojo konkurso nuotekų valymo įrenginių statybai Kaune. Byloje trečiuoju asmeniu dalyvavo advokatų profesinės bendrijos atstovaujama Meyer & John GmbH & Co, taip pat KG. KG STULZ H + E GmbH ir UAB Dzūkijos statyba. Byloje ieškovas įrodinėjo, jog tretieji asmenys neatitinka minimaliu kvalifikacinių konkurso reikalavimų. Bendrijos advokatams pavyko panaikinti byloje pritaikytas laikinąsias apsaugos priemones, ko pasekoje klientas galėjo tęsti darbus pagal viešąją sutartį, kurių bendra vertė virš 9 mln. Eurų. Vėliau ieškinys buvo atmestas, kaip nepagrįstas.

Atstovavome stambias Vokietijos statybos bendroves

Triniti teisininkai konsultavo stambias Vokietijos statybos bendroves Meyer & John, BilfingerBerger bei rengė šioms bendrovėms jungtinės veiklos, statybos rangos sutartis, taip pat dokumentus viešiesiems pirkimams.