Stambūs projektai - Intelektinė nuosavybė ir žiniasklaida

TRINITI teikia teisines konsultacijas "Beatos virtuvei"

TRINITI teisininkai atstovauja, teikia teisines konsultacijas ir rengia įvairius teisinius dokumentus, sutartis dėl įvairių kliento „Beatos virtuvė“, kurios komercinė veikla yra gerai žinoma Lietuvos vartotojams, intelektinės nuosavybės objektų licencijavimu.

TRINITI sėkmingai atstovavo FIFA byloje dėl autorių teisių

TRINITI intelektinės nuosavybės teisininkų komanda sėkmingai atstovavo klientui Fédération Internationale de Football Association (FIFA) byloje dėl autorių teisių ir prekių ženklų savininko teisių pažeidimo, susijusioje su neteisėtu FIFA simbolikos naudojimo pašto ženkluose.

TRINITI gynė gerai žinomos apatinio trikotažo gamintojo prekių ženklų savininko teises

TRINITI gynė stambaus kliento – gerai žinomos apatinio trikotažo gamintojos – prekių ženklų savininko teises Lietuvoje bylose prieš pardavėjus, kurių parduotuvės neatitiko kliento keliamų su prekių pateikimu susijusių reikalavimų: teikė įvairiapusiškas konsultacijas, rengė ir įgyvendino kovos prieš prekių ženklo savininko teises Lietuvoje galimai pažeidžiančius prekių platintojus strategiją. TRINITI advokatai konsultuoją klientą, rengia reikalavimus nutraukti neteisėtus veiksmus bei teikia kitas susijusias teisines paslaugas.

TRINITI užregistravo žinomą prekės ženklą įvairiose jurisdikcijose

TRINITI IP komanda užregistravo kliento prekės ženklą įvairiose jurisdikcijose, teikė teisines konsultacijas ir parengė verslo su „Olialia“ prekės ženklu vykdymu Indijoje bei kitose šalyse reikalingus teisinius dokumentus.

Projektas susijęs su daugeliu šalių ir daugeliu produktų.

TRINITI teikė teisines konsultacijas plačiai žinomai farmacijos įmonei dėl Europos patentų pažeidimo ir išradimo apsaugos

TRINITI intelektinės nuosavybės teisininkų komanda teikė teisines konsultacijas plačiai žinomai farmacijos įmonei dėl Europos patentų pažeidimo ir išradimo apsaugos, laikinųjų apsaugos priemonių taikymo ir priverstinio vykdymo procedūrų. Byloje, kurioje buvo pateiktas priešieškinis dėl patento pripažinimo negaliojančiu TRINITI teisininkai turėjo parengti atsiliepimą ir atstovauti klientui teismo posėdyje.

TRINITI atstovavo gerai žinomai farmacijos kompanijai teisminiame ginče

TRINITI atstovavo gerai žinomai farmacijos kompanijai teisminiame ginče su kita visame pasaulyje žinoma farmacijos kompanija AstraZeneca AB dėl vaistų patento savininko teisių pažeidimo ir patento pripažinimo negaliojančiu. Mūsų klientas laimėjo ilgus metus trukusį teisminį ginčą ir AstraZeneca AB patentas buvo pripažintas negaliojančiu kaip neatitinkantis patento naujumo kriterijaus.

Naujasis Nevėžis apgynė savo teises Latvijos teisme

Latvijos apeliacinio teismo instancijoje priimtas palankus sprendimas Lietuvos įmonei Naujasis Nevėžis dėl „3 draugų” prekių ženklų bylos. Apeliacinis teismas nusprendė, kad ieškovo prekės ženklas  „Draugu” neturėtų būti lyginimas tik su vienu „Draugi” elementu iš visos „OHO 3 draugai” prekių ženklo sudėties.

Teismas konstatavo, kad prekių ženklas „OHO 3 draugai” yra suvokiamas vartotojui kaip visuma ir turėtų būti analizuojami jo atskiri elementai (OHO, „3 draugai draugi sopra friends” ir nuotraukos su trimis žvėreliais). Dėl šios priežasties teismas konstatavo, kad visuomenės suklaidinimo galimybė tokiu atveju neegzistuoja. Be to, apeliacinis teismas taip pat atsižvelgė į pateiktus įrodymus, kad 28% pusryčių dribsnių rinkos priklauso „OHO”, o ieškovas to neginčijo. Pažymėtina, kad pats ieškovas neturi tokio produkto kaip pusryčių dribsniai.

Naujojo Nevėžio interesams Lietuvoje atstovaujanti TRINITI advokatė, patentinė patikėtinė Vilija Viešūnaitė teigė, kad šis sprendimas atitinka šiuo metu ES formuojamą prekių ženklų panašumo bylų praktiką. TRINITI džiaugiasi, kad padeda Lietuvos įmonėms saugoti savo intelektinę nuosavybę ir už Lietuvos ribų.