Naujausi projektai

TRINITI atstovavo lietuvių kelionių technologijų startuolį investavimo sandoryje

IISUTIB Practica Capital II KŪB ir KŪB Open Circle Capital LLP įsigijo UAB „Eddy Travels“ konvertuojamąsias obligacijas investavimo tikslais. „Eddy Travels“ – tai lietuvių kelionių technologijų startuolis, vystantis dirbtinio intelekto pagrindu veikiantį skaitmeninį kelionių planavimo pagalbininką, suprantantį tekstines ir balso komandas.

Pagrindinis investuotojas –  rizikos kapitalo bendrovė „Practica Capital“. Šiame etape taip pat dalyvavo „Open Circle Capital“, „Techstars Toronto“ ir verslo angelai. Naujausia investicija bus naudojama kurti funkcijas, kurios padėtų keliautojams koronaviruso krizės metu. Po COVID-19 pandemijos, kai bus panaikinti kelionių apribojimai, finansavimas bus skirtas plėtrai į naujas rinkas.

 „Eddy Travels“ skaitmeninį asistentą galima rasti „Facebook Messenger“, „WhatsApp“, „Telegram“ ir kitose populiariose pokalbių programose. Iki šiol jau daugiau nei 2 milijonai vartotojų visame pasaulyje siuntė balso ir teksto žinutes „Eddy Travels“ pokalbių robotui, siekdami surasti geriausius kelionių pasiūlymus.

TRINITI atstovavo UAB „Eddy Travels“ rengiant ir derinant konvertuojamųjų obligacijų išleidimo dokumentus, akcininkų sutartį bei garantijas. Sandoris ypatingas tuo, kad investavimui buvo naudojami netradiciniai instrumentai, taip pat jis turėjo užsienio elementą.