https://triniti.lt/wp-content/Cimy_User_Extra_Fields/godasukackaite/Goda-1_400x600.jpg

Goda Sukackaitė

Asocijuotoji teisininkė

Praktikos sritys

Goda specializuojasi intelektinės nuosavybės teisės apsaugos, elektroninės komercijos, informacinių technologijų ir duomenų apsaugos teisės, ginčų sprendimų srityse.

Profesinė patirtis

Nuo 2017 m. – Triniti asocijuotoji teisininkė, advokato padėjėja

2016-2017 m. – Triniti teisininkė

2015 m. –  Teisinė praktika Vilniaus apygardos prokuratūroje, Pirmajame baudžiamojo persekiojimo skyriuje dėl sunkių ir labai sunkių nusikaltimų prieš asmenį

2015 m. – Teisinė praktika advokatų kontoroje BORENIUS/Švirinas ir partneriai

2014 m. – Teisinė praktika advokatų kontoroje SORAINEN

Goda teikia teisines konsultacijas intelektinės nuosavybės teisės apsaugos klausimais, rengia konsultacijas ir teisinius dokumentus elektroninės komercijos ir duomenų apsaugos srityse, rengia teisinius ir procesinius dokumentus teisminių ir neteisminių ginčų srityse.

Išsilavinimas

2016 m. Vilniaus universitete Godai suteiktas teisės magistro kvalifikacinis laipsnis, specializacija – komercinė teisė. Jos magistro baigiamasis darbas buvo apdovanotos kaip geriausias tų metų magistro baigiamasis darbas intelektinės nuosavybės teisės apsaugos srityje. Taip pat Godos magistro baigiamasis darbas kartu su dvylika kitų baigiamųjų to meto magistrų darbų iš didžiausių Lietuvos universitetų buvo nominuotas Lietuvos Aukščiausiojo Teismo rengtame „Metų geriausio teisės magistro darbo“ konkurse.

2014 m.   JAV Šarlotės teisės mokyklos ir VU Teisės fakulteto  organizuotos Vasaros Teisės Mokyklos dalyvė.

Užsienio kalbos

Goda laisvai kalba anglų kalba.

Pomėgiai

Laisvalaikiu Goda mėgsta skaityti knygas, aktyviai domisi žmogaus teisių užtikrinimo politika.