Apie mus

Triniti – tai verslo teisės advokatų kontorų grupė, turinti daugiau nei 50 profesionalių teisininkų biuruose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Triniti susikūrė 2011 metais susijungus trims Baltijos šalių advokatų kontoroms – Tamme Otsmann Ruus Vabamets iš Estijos, Treilons & Petrovičs iš Latvijos ir SSJ LLP iš Lietuvos. Suvienydamos pajėgas kontoros turėjo bendrą tikslą – užtikrinti svarbiausius verslo klientų poreikius bei tapti pirmaujančiais regione pagal klientų pasitenkinimą ir teikiamų paslaugų profesionalumą.

Triniti patirtis ir pasiekimai yra pripažįstami ir vertinami tokių autoritetingų tarptautinių teisės žinynų ir leidinių kaip Chambers and Partners, The Legal 500, InterContinental Finance, World Lawyers, Corporate INTL Magazine DealMakers ir kt.

Mes įsitikinę, kad mūsų profesionalumas, patirtis, projektų valdymo žinios ir konkurencinga kainodara suteikia galimybę pasiūlyti Jums aukščiausios kokybės teisines paslaugas.

Vertybės

  • Profesionalumas. Mes manome, kad profesionalumas ir paslaugų kokybė pasiekiama tik nuolatiniu tobulėjimu, intensyviu darbu, kaupiama patirtimi ir šiuolaikiškomis priemonėmis.
  • Patikimumas ir atsakingumas. Branginame kliento pasitikėjimą ir, laikydamiesi griežtų veiklos bei profesinių standartų, siūlome ir įgyvendiname kūrybiškus sprendimus.
  • Pagarba ir sąžiningumas. Pagarbus ir sąžiningas bendradarbiavimas bei požiūris į tai, ką darome – tai pagarba sau, kolegoms, klientams, partneriams ir konkurentams.
  • Komandinis darbas. Esame talentingų, atkaklių, kūrybingų bei kruopščių profesionalų komanda, dirbanti kartu kliento labui. Dirbame atsakingai, padedame vienas kitam, nes tik taip galime pasitikėti savimi ir vieni kitais, džiaugtis bendrais pasiekimais.

Socialinė atsakomybė

Advokatų kontora TRINITI skyrė finansinę paramą asociacijai „Niekieno vaikai“. „Niekieno vaikai“ siekia, kad kiekvienas ligoninėje atsidūręs vaikas gautų ne tik reikiamą gydymą, bet ir emocinį palaikymą.

Pro bono

Advokatų kontora „Triniti“ padėjo įsteigti Balčiūnaitės paramos fondą,   kurio dėka bėgikė galėjo treniruotis, įveikti normatyvus bei gauti kelialapį į 2016 m. Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

Advokatų profesinė bendrija TRINITI teikia nemokamas paslaugas Lietuvos paralimpiniam komitetui, susijusias su steigimo dokumentų rengimu ir koregavimu bei kitais kasdienės veiklos klausimais.

Advokatų profesinė bendrija TRINITI teikia nemokamas teisines paslaugas režisierei Giedrei Žičkytei, keturių „Sidabrinių gervių“ laureatei ir Europos kino akademijos apdovanojimo nominantei. TRINITI teisininkai konsultuoja Giedrę įvairiais filmų kūrybos klausimais: IP teisių išgryninimo, sutarčių su kūrybos procese dalyvaujančiais asmenimis rengimo, kitos konsultacijos.

TRINITI teisininkai teikia teisines konsultacijas Maltos Ordino pagalbos tarnybai. Maltos ordino pagalbos tarnyba (MOPT) yra katalikiška organizacija, teikianti pagalbą visų rasių, tikėjimų ir tautų vargstantiems, neįgaliems, vienišiems ir kitiems socialinės rizikos žmonėms

TRINITI džiaugiasi galėdama prisidėti prie kilnios humanitarinės Maltos ordino pagalbos tarnybos Lietuvoje veiklos. Advokatas Linas Sabaliauskas, kuris taip pat yra Maltos ordino ambasados Lietuvoje patarėjas teisiniais klausimai, kartu su kitais TRINITI komandos nariais konsultuoja MOPT įvairių sutarčių rengimo, nekilnojamojo turto, darbo teisės klausimais, rengia teisines išvadas apie MOPT aktualius teisinius aktus.

 

TRINITI teikia teisines konsultacijas Lietuvos Junior Achievement.

Lietuvos Junior Achievement (LJA) yra nevyriausybinė organizacija, ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo programų lyderė Lietuvoje.

TRINITI konsultuoja organizaciją įvairiais teisiniais klausimais, įskaitant sutarčių rengimą, darbo teisę, bendrovių teisę, teikia teisines įžvalgas bei rengia teisines išvadas apie įvairius organizacijai aktualius teisės aktus.